Urządzenia marki Ecoperla, które są niestandardowymi produktami filtracyjnymi, nie były jeszcze dostępne na polskim rynku. Takim produktem jest Ecoperla Multicab - to kompaktowa stacja wielofunkcyjna. Od innych wielofunkcyjnych stacji uzdatniania wody różni się dwoma elementami.

Kompaktowe stacje wielofunkcyjne w Polsce są rzadkością. Projektanci Ecoperla stworzyli właśnie takie produkty. Jak wynika z badań, ten typ urządzenia filtrującego zyskuje popularność na arenie międzynarodowej. Nasz rodzimy rynek nie pozostaje daleko w tyle. Ecoperla Multicab to świetna propozycja dla rolników, których głównym źródłem wody jest studnia. Są oni często narażeni na zanieczyszczenia wody i chcą mieć urządzenia, które pięknie wyglądają.

To urządzenie zasługuje na bliższe przyjrzenie się. Co tym razem zaskoczyło projektantów Ecoperla?

Kompaktowa obudowa

Eksperci Ecoperla z pewnością zrobili wszystko, aby ta kompaktowa obudowa stała się jednym z ich "asów". Klienci często byli niezadowoleni z dwuskładnikowych stacji. Wszystkie komponenty znajdują się w eleganckiej obudowie wykonanej z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Ecoperla Multicab nie wygląda na coś, co mogłoby łatwo ulec uszkodzeniom mechanicznym. Duże złoże filtracyjne w cylindrze nie zajmuje dużo miejsca. Jego wymiary są tak małe, że zmieszczą się w nim nawet małe pomieszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem jest przesuwana klapa, która prowadzi bezpośrednio do zbiornika solanki, oraz panel z wyświetlaczem. Najważniejsze elementy zostały sprytnie ukryte. Nie ulegną one zniszczeniu ani zabrudzeniu.

Ecoperla Multicab posiada również elastyczną rurę płuczącą, co ułatwia montaż i ogranicza ewentualne dodatkowe koszty.

Złoże filtracyjne

Ecoperla Multicab jako złoże wykorzystuje autorską mieszankę filtracyjną marki Ecoperla. Jest to najbardziej wydajny filtr na rynku i ma największą powierzchnię filtracyjną. Co to oznacza? Oznacza to, że zanieczyszczona woda miała kontakt z mieszanką na tyle długo, że została dokładnie oczyszczona.

Woda jest filtrowana w celu usunięcia żelaza, manganu i zanieczyszczeń organicznych. Twardość wody i kolor zostają zredukowane.

30-litrowe złoże może prowadzić do zwiększenia wydajności, rzadszej regeneracji i wolniejszego zużycia.

Głowica sterująca

Firma Clack, amerykański producent, wyprodukowała głowicę sterującą do Ecoperla Multicab. Jest to jeden z najnowszych modeli na rynku. Jakie są zalety tego komponentu?

Wyświetlacz może być podświetlany, co jest przydatne w ciemnych pomieszczeniach. Głowica posiada funkcję wymuszonej regeneracji oraz inteligentne obliczanie częstotliwości regeneracji. Wyświetla historię pracy zaworu i diagnozuje jego działanie.

Zabezpieczeniem przed awarią jest alarm, który zatrzymuje pracę głowicy w przypadku jej uszkodzenia przez zanieczyszczenia mechaniczne.

Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System charakteryzuje się niższymi kosztami eksploatacji. Ecoperla Multicab jest bardziej opłacalna niż stacje dwuelementowe. Wynika to z prawidłowych ustawień głowic sterujących. Parametry pracy są tak dobrane, że urządzenie pracuje bez zakłóceń przez długi czas, a do jego regeneracji potrzeba bardzo mało wody i soli.

Gwarancja na Ecoperla Multicab

Zachwyca nie tylko dopracowanie szczegółów produktu, ale również to, że okres gwarancji na stację wielofunkcyjną Ecoperla Multicab jest wyjątkowo długi. Kompaktowa stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab będzie objęta aż 10-letnią gwarancją!

Instalacja i programowanie

Urządzenie można zainstalować w taki sam sposób jak kompaktowe zmiękczacze wody. Instrukcja obsługi Ecoperla Multicab szczegółowo wyjaśnia każdy krok. Możesz to zrobić samodzielnie lub zatrudnić specjalistę. Producent pozwala na zrobienie tego, na co masz ochotę.

Dane techniczne

Parametry Wartości
Ilość łóżka (l). 30
Szerokość (mm). 320
Wysokość (mm). 1145
Głębokość (mm). 510
Zużycie soli na regenerację (kg)* 3,6
Zużycie wody płuczącej na regenerację (l)*. 270
Ciśnienie robocze (bar) min/max 2,5 - 6,0
Maks. Maks. 2,4

Podsumowanie

Ecoperla Multicab oferuje wyjątkową, niecodzienną propozycję. Wszystkie urządzenia produkowane są w Europie z wykorzystaniem markowych, sprawdzonych komponentów. Wyróżnikiem Ecoperla Multicab jest Ecoperla Perfect System, wysokiej jakości głowice sterujące oraz łóżko, które z łatwością można porównać do najlepszych na rynku. Kompaktowa obudowa jest nie tylko atrakcyjna, ale i funkcjonalna. Może warto rozejrzeć się za wielofunkcyjną, kompaktową stacją uzdatniania wody zamiast urządzenia dwuskładnikowego.

Stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab dostępna w sklepie internetowym

  • Stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab

    Ocena 4.90 5 5 990,0000zł

Komentarze (0)

Zostaw komentarz