Dostępna jest Ecoperla Slimline, nowa seria zmiękczaczy wody o kompaktowych wymiarach i z WiFi. Jest ona częścią polskiej marki Ecoperla. Wyróżnia się wzornictwem, wydajnością, innowacyjnością i łatwością obsługi. Te zmiękczacze wody z WiFi są bardzo przystępne cenowo i zapewniają maksymalną wygodę podczas eksploatacji. Dlaczego.

Czym charakteryzuje się zmiękczacz wody wykorzystujący WiFi Ecoperla Slimline?

Ecoperla slimline to seria zmiękczaczy wody z WiFi, które są kompaktowe i łatwe w użyciu w małych, średnich i dużych domach. Występuje w trzech rozmiarach: złoże 14, 17 lub 24 litrowe. Linia ta oferuje nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości komponenty w rozsądnej cenie. Warto poświęcić czas na poznanie jej pod każdym kątem i odkrycie jej zalet. A więc zaczynajmy!

Fachowo wykonane, aby sprostać potrzebom użytkowników

Ecoperla Slimline, linia zmiękczaczy wody polskiej firmy Ecoperla, dominuje na rynku. Projektanci marki mają innowacyjne pomysły, które zmieniają świat na lepsze. Ecoperla dostarcza eleganckie i wydajne rozwiązania filtracyjne dla gospodarstw domowych. Ecoperla Slimline to zupełnie inny produkt.

Ta linia zmiękczaczy wody ma WiFi w została stworzona we współpracy z firmą Pentair, światowym liderem w dziedzinie uzdatniania wody. Jest ona pionierem w produkcji głowic sterujących do urządzeń filtrujących. Znana jest z konstrukcji zaworów elektromagnetycznych. Cały zmiękczacz wody Ecoperla Slimline WiFi wykonany jest z trwałych materiałów z dużą dbałością o szczegóły.

Zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline w funkcjonalnej obudowie

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline WiFi są eleganckie i funkcjonalne. Dostępnych jest wiele rozmiarów i stylów, które zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Obudowa została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie powinna łatwo ulec uszkodzeniom mechanicznym. Materiał jest wystarczająco mocny, aby filtrować gorące płyny. Wyciągany wyświetlacz jest udogodnieniem. Kąt nachylenia można regulować, aby maksymalnie ułatwić sobie korzystanie z panelu sterowania. W ciemnych pomieszczeniach bardzo przydatna jest funkcja podświetlenia.

Ważnym elementem obudowy jest zbiornik na sól regeneracyjną. Za każdym razem, gdy użytkownik dodaje sól do tabletu, będzie miał z nią kontakt. Jest on połączony ze zbiornikiem za pomocą klapki w rogu. Takie rozwiązanie może być bardzo wygodne.

Model sanityzatora wody Ecoperla Slimline 14 WiFi doskonale sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach w budynkach wielorodzinnych, takich jak kondominia czy apartamenty. Zajmuje bardzo mało miejsca i jest na tyle mały, że zmieści się pod blatem. Dzięki temu rozwiązaniu miękką wodą mogą cieszyć się wszyscy mieszkańcy, nie tylko domów jednorodzinnych. Ważne jest, aby przed zainstalowaniem zmiękczacza wody w bloku sprawdzić, czy istnieją odpowiednie warunki. Pisałem już o tym w artykule: Residential watersoftener - Jak zmiękczyć wodę w bloku. Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline 17 lub 24 lepiej sprawdzą się w domach i pomieszczeniach gospodarczych.

WiFi Ecoperla Slimline ułatwia korzystanie ze zmiękczaczy wody

Programowanie i obsługa są łatwe w przypadku zmiękczacza wody WiFi Ecoperla Slimline. Wynika to z funkcjonalnej obudowy oraz oprogramowania niezbędnego do obsługi głowicy sterującej. Menu dostępne jest w kilku językach, w tym w języku polskim. Instrukcja obsługi zawiera szczegółowe wskazówki, które ułatwiają programowanie i instalację zmiękczacza wody. Wiele ustawień można również dostosować za pomocą aplikacji.

WiFi Ecoperla Slimline - Zmiękczacz wody, który działa wydajnie

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline WiFi wykorzystuje najlepszą monosferyczną żywicę jonowymienną. Posiada dużą powierzchnię filtracyjną, która zapewnia optymalny kontakt z wodą. Jest również bardzo trwały i łatwy w obsłudze.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline oferują bezpieczne rozwiązania

Projektanci marki Ecoperla zadbali o to, aby użytkownicy byli bezpieczni korzystając z zaproponowanych przez nich urządzeń. Zdecydowali się na stworzenie suchego zbiornika solanki. Głównym zadaniem suchego zbiornika solanki jest zapobieganie powstawaniu i awarii mostków solnych. Dopiero przed rozpoczęciem procesu regeneracji do zbiornika soli stołowej wprowadzana jest woda. Możesz przeczytać artykuł: Jak usunąć mostki solne w zmiękczaczu wody. Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline WiFi posiadają kolano przelewowe, a głowica sterująca dobrze współpracuje z elektrozaworami.

WiFi Ecoperla Slimline zapewnia komfort użytkowania zmiękczaczy wody

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla slimline zostały zaprojektowane również z wykorzystaniem łatwych w obsłudze patentów. Jednym z najważniejszych jest alarm uzupełnienia soli. Użytkownik zmiękczacza wody będzie wiedział, kiedy należy dosypać soli tabletkowanej na podstawie niskiego poziomu zbiornika. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają już dużo do zrobienia oraz dla tych, którzy zapominają. Najlepszą rzeczą w kompaktowych zmiękczaczach wody z serii Ecoperla Slimline jest wbudowany moduł WiFi. Dzięki temu urządzenie może być zdalnie monitorowane i szybko reagować.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline z WiFi

Seria Ecoperla Slimline została przeprojektowana o moduł WiFi. Jest to świetne i nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w dzisiejszych czasach. Inteligentne domy lepiej dostosowują się do swoich użytkowników i oferują większy komfort. Zdalne sterowanie urządzeniami stało się standardem. Jest wiele powodów, dla których warto wybrać zmiękczacz wody z WiFi. Oto powody, które opisałem w artykule: Zmiękczacz wody z WiFi - Sterowanie pracą urządzenia z poziomu smartfona

Zainstaluj aplikację mobilną ConnectMySoftener, aby sterować zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline przez WiFi. Po zintegrowaniu zmiękczacza wody ze smartfonem lub tabletem, możesz od razu skorzystać z wielu zalet aplikacji. ConnectMySoftener oferuje następujące możliwości:

 • Śledzenie zużycia wody i przepływu wody w określonym okresie
 • Regeneracja zmiękczacza wody
 • Można ustawić tryb wakacyjny, aby zmiękczacz wody nie wykonywał zbędnych regeneracji
 • Przypomnienia o dodaniu soli do zbiorników solanki
 • Przypomnienie o konieczności umówienia się na wizytę serwisową

ConnectMySoftener oferuje jeszcze jedną opcję. Zarejestruj swoje urządzenie za pośrednictwem Dealer Web Portal. Portal ten zawiera informacje o działaniu urządzenia watersoftener, w tym o zużyciu wody, natężeniu przepływu i regeneracji. Dostęp do nich może mieć zarówno użytkownik, jak i dział techniczny w sklepie, w którym zakupiono urządzenie. Dzięki temu serwisant ma wgląd we wszystkie informacje i może szybko rozwiązać ewentualne problemy. Wiele usterek i awarii można łatwo usunąć zdalnie poprzez Dealer Web Portal. Eliminuje to konieczność przyjazdu serwisanta na miejsce. Jest to duże udogodnienie.

Zmiękczacz wody WiFi Ecoperla Slimline jest ekonomiczny w użytkowaniu

Kompaktowe zmiękczacze wody łączące WiFi Ecoperla slimline są jednymi z najbardziej przystępnych cenowo. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemu Ecoperla Perfect System. System ten łączy w sobie ustawienia przeciwprądu i głowicy sterującej. Połączenie tych dwóch elementów zapewnia optymalną pracę i regenerację przez wiele lat. Oprócz oszczędności, zapewniają również oszczędności. Cykl został dobrany tak, aby skrócić czas potrzebny na regenerację. Badania wykazały, że "odnawianie" złoża nie jest konieczne. Jego brak pozwala zaoszczędzić sól/wodę. Zastosowano również solenie własnościowe, aby urządzenie potrzebowało tylko tyle soli do regeneracji.

WiFi Ecoperla Slimline oferuje długą gwarancję na zmiękczacze wody

Ecoperla oferuje bardzo wysoką gwarancję: 10 lat na obudowę i rurę ciśnieniową, 3 lata na głowicę sterującą oraz 2 lata na elektronikę. W przypadku przeglądów gwarancyjnych producent nie wymaga, aby urządzenie zostało zainstalowane lub uruchomione przez serwisanta. Klient ma prawo wybrać, kto będzie instalował i świadczył usługi serwisowe, zachowując jednocześnie wszystkie prawa wynikające z gwarancji. Takie warunki gwarancji zdarzają się rzadko. Jest to świetna decyzja producentów urządzeń Ecoperla i świadectwo wysokiej jakości produktów.

Specyfikacja zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla slimline

Model Ecoperla Slimline 14 Ecoperla Slimline 17 Ecoperla Slimline 24
Wysokość (mm). 546 680 963
Głębokość (mm). 442 442 467
Szerokość (mm). 352 352 391
Zużycie wody płuczącej na regenerację (l)*. 64 74 96
Ilość łóżka (l). 14 17 24
Zużycie soli na regenerację (kg)* 1,8 2,1 3,0
Ciśnienie (min./max.) [bar] 1,4 / 8,3 1,4 / 8,3 1,4 / 8,3
Temperatura (min./max) [degC]. 2 / 48 2 / 48 2 / 48
Łóżko Żywica jonowymienna monosferyczna Żywica jonowymienna monosferyczna Żywica jonowymienna monosferyczna
Głowica sterująca Pentair Pentair Pentair

Czy Ecoperla Slimline to dobre rozwiązanie na problemy z twardą wodą?

Zdecydowanie. Są one dobrym wyborem ze względu na wszystkie wymienione rozwiązania. Powinny być łatwe w użyciu, bezpieczne i opłacalne. Do wyboru jest wiele rozmiarów, więc można znaleźć urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb. Ecoperla Slimline to świetny wybór, jeśli szukasz zmiękczacza wody, który działa dobrze i nie kosztuje dużo.

Zmiękczacze wody dostępne są z WiFi Ecoperla slimline w sklepie internetowym

 • Zmiękczacz Ecoperla Slimline 14 szt.

  Ocena 4.89 5 4 790,0000zł
 • Zmiękczacz Ecoperla Slimline 17

  Ocena 5.00 z 5 4 990,0000zł
 • Zmiękczacz Ecoperla Slimline 24 szt.

  Ocena 4,70 5 5 190,0000zł

Komentarze (0)

Zostaw komentarz